VABALOG

Ära pese mind…kunagi!

Tolmust meistriteos (Allikas: Amazing Collections)

Kes meist poleks suvel kohanud sedavõrd tolmust autot, et käsi lausa vägisis kisub kirjutama “pese mind” mõnda võimalikult prominentsesse kohta?

Osade inimeste jaoks on tolm auto tagaklaasil aga kõigest veel üks meedium kunsti loomiseks. Miks just tolm auto tagaklaasil, kust selle võib igal hetkel pühkida hooletu käeliigutus, mis lülitab sisse tagumise aknapuhastaja? Mõni sügavam filosoofiline sõnum kõige ilusa möödumisest või hoopis katse inimesi millegi erilisega üllatada?

Igal juhul on tänu Amazing Collections nimelisele blogile võimalik nautida inimeste loomingulisuse väljendumist selles huvitavas meediumis. Soovitan tutvuda ka teiste blogis üleval olevate kollektsioonidega.


Categorised as: Määratlemata


10 kommentaari

 1. Jüri Saar ütleb:

  Hmm…ega alati ei jõuagi esimeseks ja vahel jõuavad usinamad ette 🙂

 2. Helis ütleb:

  Njah….kunst tõesti. Petusin veidi
  teistes piltides, mis lingis avanesid- fototöötlus ju…jama.

 3. Jüri Saar ütleb:

  Ei välista, et fototöötlus, kuid millest see järeldub?

 4. Jüri Saar ütleb:

  Mida rohkem ma sellele mõtlen, seda vähem see fototöötluse moodi näib. Lihtsalt ei ole mõtete töödelda taolisi pilte ja pildid on kõik kumeral tagaklaasil, mille photoshopimine tuleks üpris selgelt välja.

  Konkreetseid näiteid oleks ikkagi vaja.

 5. Helis ütleb:

  Ei, ei. Jüri sa said valesti aru, pidasin fototöötluseks neid pilte, mis seal Amazing art lehel olid 🙂

 6. Jüri Saar ütleb:

  Ok, seal on tõesti photoshopitud pilte teistes kollektsioonides, kuid sõna “kunst” kasutasin ainult mina ja lehekülje nimi on ikkagi Amazing Collections.

 7. Helis ütleb:

  Andke andeks, et kirjutan nii, et mõte teisteni samamoodi edasi ei jõua, nagu ta mul peas on ja anna andeks Jüri, et mul ei jäänud meelde õige lingi nimetus ja et ma ei viidsinud back nuppu klikkida ja järele vaadata. Deem kus nokib alles!

 8. Helis ütleb:

  ja tegelikult….olid mul ainult head mõtted peas kui esimest postitust panin. Ilus ja andekas teos oli. Kui sa said sellest, kui sinu isikliku arvamuse mahategemsest aru, siis sry…:(

 9. Jüri Saar ütleb:

  Pole probleemi ja vabandamiseks põhjust. Parem pikk selgus kui lühike segadus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga